top of page
Sensa_tym_kuchyne.jpg

Sensa kariéra

Možnost vyzkoušet si velké věci a kolegové, od kterých se toho spoustu naučíš. Zní to lákavě? Přesně taková je práce v našem bistru.

Kdo jsme

První hosty jsme v našem bistru přivítali na sklonku roku 2021. Od té doby rosteme – jak z hlediska personálu, tak i profesně. Naší kuchyni šéfuje Zdeněk Křížek, který už 25 let ukazuje Praze různé podoby asijské kuchyně a žádný kulinářský experiment mu není cizí. Takže se budeš mít od koho učit.

Zakládáme si na kvalitě, a proto vždy pracujeme s čerstvými surovinami, nabízíme vína od lokálních vinařů a servírujeme výběrovou kávu. Od konkurenčních bister se lišíme tím, že nám záleží na každém detailu. A spokojení hosté, kteří se k nám vracejí, jsou důkazem toho, že se nám to, co s láskou děláme, daří.

Kdo jsme

Ptáš se:
je tohle podnik pro mě?

Komu to u nás sedne

Nebudeme ti mazat med kolem pusy. Jsme malý podnik, proto se každý člen týmu musí otáčet. Bude nám to společně klapat, když:

  • tě baví různorodost mezinárodní kuchyně a asijské chutě,

  • máš ambici dopřát hostům perfektní servis jako v michelinských restauracích,

  • baví tě ochutnávat zajímavá vína a radši si dáš výběrovou kávu než turka,

  • zvládáš práci v malém týmu, kde se není za koho schovávat.

Co za to

Férový přístup

Doba je nejistá, ale my hrajeme fér. Proto u nás dostaneš klasickou smlouvu s fixním platem. A k tomu ještě bonusy a spravedlivě rozdělené spropitné. Po roce ti navíc přidáme měsíční příspěvek 600 Kč na penzijní připojištění.

Kvalitní zázemí

Chceme, aby ti u nás bylo dobře. Architekti nám dopřáli, takže se můžeš těšit na prostornou šatnu se sprchou. Vždy ti zajistíme čistou uniformu a dobré jídlo během směny. Díky tomu se můžeš soustředit jen na svou práci.

Čas na odpočinek

Víme, že lidi nejsou stroje, a proto můžeš počítat se 4 týdny dovolené a 3 sick days. Když budeš chtít, můžeš volno strávit v některém z hotelů Orea za velmi příjemnou cenu. A pokud jsi máma nebo táta, každému tvému potomkovi ročně přispějeme 1 000 Kč na vaši společnou dovolenou.   

Nastartování kariéry a rozvoj

I my jsme se učili od zkušenějších. Proto u nás dáváme šanci mladým talentům. Když se ti zalíbí konkrétní oblast (grilování, drinky, vinné párování...), můžeš se realizovat napříč celou skupinou Orea. A rádi ti zaplatíme i rozvojové aktivity nebo zahraniční cesty za inspirací.

Hledá se

Bistru se daří, hosté se vrací, a proto potřebujeme rozšířit tým. Aktuálně hledáme posily na pozici:

Kuchař

Chceš vařit v trendy podniku s příjemnou partou lidí? Navíc pod vedením zkušeného šéfkuchaře? Pak se nám ozvi. Hledáme profesionální i nadšené kuchaře, pro které je hezky vydaný talíř nejlepší vizitka.

Číšník

Baví tě práce s lidmi, jsi komunikativní a záleží ti na tom, aby všichni kolem tebe byli spokojení? Staň se součástí našeho týmu. Právě hledáme posily na plac, které hostům zpříjemní každou návštěvu.

Napsali o nás
sensa_top_white+logo.png
sensa_apetit_bw.png
sensa_food_bw.png
sensa_czechcrunch-logo.png
sensa_gurmet_bw.png

Chceš se přidat? Dej nám o sobě vědět.

Děkujeme, obratem se ti ozveme.

Sensa_interier9_photocredit_Martin_Faltejsek.jpg
Sign me up!

Bistro, kde se potkávají chutě z celého světa

bottom of page