top of page
Restaurant_bistro_sensa_chobotnice_octopus

O nás

S vášní pro dobré jídlo

Prémiové suroviny, recepty z celého světa a perfektně zvládnuté řemeslo. To jsou pilíře, na kterých jsme postavili bistro Sensa. Náš šéfkuchař Zdeněk rozumí chutím a kulinářským postupům, manažer  Honza
ví, jak efektivně řídit provoz podniku. Pečlivě jsme sestavili tým tvořený srdcaři, pro které je host vždy na prvním místě. Věříme, že se naše vášeň pro dobré jídlo promítne do každého pokrmu, který opustí naši kuchyni.

 

V bistru chceme zúročit naše letité zkušenosti z luxusních hotelů a restaurací, ale zároveň si přejeme, aby
se u nás každý host cítil příjemně a uvolněně. K tomu by mělo přispět proměnlivé menu, na kterém najdete kvalitní a do detailu promyšlená jídla inspirované zahraničními kuchyněmi. Doufáme, že se k nám budete rádi vracet a podobu bistra Sensa utvářet společně s námi.

Sehraná dvojka

Restaurant_bistro_sensa_JanČíhal_manažer_manager_ZdeněkKřížek_šéfkuchař_chef

Jan Číhal
manažer restaurace

Honza je zkušený manažer, který se stará o to, aby v bistru vše fungovalo, jak má.

 

Gastro a hotelový byznys objevil díky praxi v irském hotelu Dunraven Arms. Po návratu do Česka postupně na manažerských pozicích pracoval pro řetězec Sheraton a Mandarin Oriental v Praze, kde strávil 5 let. Později se přesunul do Miami, kde pomáhal řídit peruánskou restauraci La Mar šéfkuchaře Gastona Acuria.

 

Poslední roky působil v síti OREA Hotels & Resorts, kde z pozice ředitele vedl tým Resortu Santon u Brněnské přehrady.

Zdeněk Křížek
šéfkuchař | @zkrizek

Zdeněk stojí za všemi recepty, které u nás ochutnáte, a dohlíží na to, aby byl každý pokrm bez chybičky.

 

Svou kuchařskou kariéru zahájil v hotelu Jalta, kde se poprvé setkal s asijskou kuchyní. Poté se přesunul do pětihvězdičkového hotelu Boscolo, kde strávil tři roky. Od roku 2006 působil v luxusním hotelu Mandarin Oriental. Díky tomuto angažmá měl možnost vařit vedle michelinských šéfkuchařů v Londýně, Hong Kongu, Malajsii nebo Japonsku.

 

Od roku 2015 Zdeněk šéfoval kuchyni restaurace a baru Spices, odkud se přesunul na pozice hlavního šéfkuchaře sítě OREA Hotels & Resorts.

Sehraná dvojka

Bistro, kde se potkávají chutě z celého světa

bottom of page