top of page

Firemní akce

Plánujete firemní večírek, prezentaci nového produktu, tiskovou konferenci nebo poradu vedení? Pak jste na správné adrese.

Zarezervujeme pro vás část bistra nebo celý prostor. Catering připravíme formou servírovaného menu nebo bufetu podle vašeho přání, povahy akce a počtu hostů.

Sensa se skvěle hodí také k uspořádání rodinné oslavy nebo svatby. Vytvoříme pro vás slavnostní menu na míru a postaráme se o to, aby váš velký den proběhl bez chybičky.

Servírování cateringu od Sensa bistra

Potkejte se v Sensa

Kapacita
Pro malé skupiny do 10 osob se skvěle hodí náš salonek. A větší skupiny usadíme v prostorách bistra, kam se vejde až 60 hostů.

Poloha
Sensa se nachází několik kroků od náměstí Republiky a Obecního domu. Pokud hledáte místo v srdci Prahy, našli jste ho!

Hudba
U nás se nudit nebudete. Váš event může doprovodit živá hudba nebo DJ. K dispozici máme také základní AV techniku včetně projektoru.

Catering
Pro hosty rádi přichystáme jednotné servírované menu nebo občerstvení formou bufetu, aby si každý vybral to, na co má právě chuť.

Atmosféra
Každá část našeho bistra má unikátní atmosféru, která se promítne do nálady setkání. Hosté se mohou usadit v lounge bistra, před otevřenou kuchyň, na zahrádku nebo do salonku.

Poptávka

14:30
14:30
arrow&v

Děkujeme za vaši poptávku. Ozveme se vám do 24 hodin.

Bistro, kde se potkávají chutě z celého světa

bottom of page